«Будуємо країну без бар’єрів разом!»: буковинців запрошують до участі у конкурсі соціальних ініціатив

Дата: 14.12.2021 12:04

Фото без описуМіністерство соціальної політики України в рамках Національної стратегії із створення безбар’єрного простору оголосило конкурс на кращий соціальний проєкт чи ініціативу. Прийом заявок стартував 10 грудня і триватиме до 8 лютого 2022 року.

Взяти участь у конкурсі «Будуємо країну без бар’єрів разом!» запрошують представників громадських, профспілкових, молодіжних, релігійних організацій та усіх, хто має досвід і бажання реалізовувати соціальні ініціативи в своєму місті.

Мета конкурсу – створити спільну платформу, де будуть зібрані найкращі соціальні ініціативи і проєкти, реалізовані у громадах на території України.

Громадські організації Буковини можуть долучитися до проєкту. Для участі у конкурсі необхідно заповнити відповідні форми ( .docx , 14.16 Кб ) та надіслати їх до 7 лютого на адресу initiate_msp@ukr.net.

Проекти приймають у таких категоріях:

• освіта в соціальній сфері;
  • медичне забезпечення соціальних категорій населення;
  • ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
  • культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
  • правове забезпечення;
  • соціальне (соціально відповідальне) підприємництво;
  • державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
  • реабілітація / оздоровлення;
  • спорт;
  • наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Підбиття підсумків відбудеться 25 лютого. Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики увійдуть до збірки соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.