Начальник районної військової адміністрації Олег Мельничук провів зустріч з керівниками та батьками закладів загальної середньої освіти, завідувачами закладів дошкільної освіти Рукшинської територіальної громади

Дата: 02.08.2022 15:36

За участі начальника районної військової адміністрації Олега Мельничука проведено зустріч з керівниками та батьками закладів загальної середньої освіти, завідувачами закладів дошкільної освіти Рукшинської територіальної громади щодо підготовки до нового навчального року в очному форматі.

Олег Мельничук наголосив , що до відновлення очного формату навчання необхідно підійти комплексно, в пріоритеті - безпековий компонент. Одним із актуальних питань організації навчання в очному форматі є наявність укриттів у закладах освіти.

Попри те, остаточне рішення – відпускати дітей до школи чи ні – ухвалюватимуть батьки.

У підсумку визначено, що безпекова ситуація не виключає можливості дистанційного або змішаного типу навчання. Тому важливо напрацювати різні варіанти та бути до них готовими з урахуванням ризиків, які несе з собою воєнний час.