Дата: 05.06.2023 15:13

Фото без опису🌍Традиційно Україна як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Це свято покликане привернути увагу до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність у зміні нашого відношення до природних ресурсів.

🌱Стан довкілля залежить від кожного з нас. Тільки екологічно свідомі зможуть зберегти і примножити природні багатства та передати їх у спадок нащадкам.

‼️Сьогодні проблеми екології стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни. На жаль, українська природа є ще однією жертвою російської агресії. Війна впливає на кожний компонент довкілля. Наслідки цього негативного впливу будуть довгостроковими та матимуть не лише локальний, а й глобальний характер. На подолання цих наслідків потрібні будуть десятиліття.

☝️Як і всі фронти, екологічний потребує нашого єднання. Врятувати довкілля можемо тільки ми, і поки воїни боронять незалежність нашої держави, волонтери забезпечують військові та соціальні потреби, фахові екологи та громадянське суспільство має вже зараз готуватися до відновлення України.