Про письмові та усні звернення громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за І квартал 2021 року

За січень - березень 2021 року до райдержадміністрації надійшло 72 звернення, в т.ч.:

71 письмове (за аналогічний період минулого року - 114), з них через вищестоящі органи отримано 65 звернень (за аналогічний період минулого року – 91). З отриманих звернень  6 - задоволено,  18 - відмовлено, 25 - роз’яснено порядок вирішення  питань, 22 - переадресовано за належністю;

на особистому прийомі в керівництва району побував 1 житель нашого  району (за аналогічний період минулого року – 143). За результатами розгляду звернень 1 – відмовлено.

По  питаннях соціального захисту – 37 ( за аналогічний період минулого року – 196), аграрної політики і земельних відносин – 5 (за аналогічний період минулого року - 9 ), комунального господарства – 19 (за аналогічний період минулого року - 38), охорони здоровя – 2 (за аналогічний період минулого року  - 3), транспорту і звязку – 2 (за аналогічний період минулого року – 3).

За категорією авторів звернень до райдержадміністрації надійшло від осіб з інвалідністю загального захворювання – 10 звернень.

Найбільше зверталися  пенсіонери – 12 звернень, безробітні - 1 звернення, державні службовці – 3 звернення,  робітники – 12 звернень, бюджетна сфера – 1 звернення, підприємці – 1 звернення.

За звітний період проведено 1 засідання                 постійно діючої комісії з питань розгляду звернень  громадян  при  районній  державній  адміністрації.

Районна державна адміністрація і надалі буде продовжувати роботу для  створення умов, за яких громадяни матимуть можливість вирішувати нагальні наболілі питання особистого та громадського значення.

Начальник відділу документообігу

та звернень громадян апарату

районної державної адміністрації                                                   Інна АНТОНЮК