Голова Дністровської районної державної адміністрації Олег Мельничук взяв участь засіданні районної Координаційної ради з питань сімейної політики

Дата: 13.12.2021 10:06

Фото без описуФото без опису10 грудня 2021 року, в останній день Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у Міжнародний день прав людини проведено засідання районної Координаційної ради з питань сімейної політики за участі голови Дністровської районної державної адміністрації Олега Мельничука та першого заступника голови Дністровської районної ради Богдани Кривої.

Метою координаційної ради є забезпечення взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території Дністровського району.

На засіданні розглянуто наступні питання:

1. Про стан роботи з соціально – правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та зазнали насилля у родині.

2. Взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Проблемні питання взаємодії, причини передумов поширення насильства.

3. Відновне правосуддя для неповнолітніх як спосіб уникнення кримінальної відповідальності неповнолітнім.

4. Про стан проведення в районі інформаційної кампанії „16 днів проти насильства”.