Дністровська районна військова адміністрація
Чернівецька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відважні патріоти, мужні захисники, які боронили українську землю, виборювали мирне майбутнє для усіх нас та віддали найдорожче, що мали - своє життя

 

 

 

 

Богдан МАКСИМЧУК

с. Бурдюг

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло ШУНДРІЙ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

Олег СВЕРИДЮК

с. Шилівці

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Володимир ШУЙВАН

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В'ячеслав НЕЗВЕЩУК

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан ГІКАВИЙ

с. Млинки

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Максим САВІЦЬКИЙ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор ПОБЕРЕЖНИЙ

с. Зарожани

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій РИМЛЯНСЬКИЙ 

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир ГЕРЕГА

c. Нагоряни

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор ХОРІКОВ

с. Долиняни

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій ЧИНЧИК

с. Лівинці

Лівинецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій БЕРБЕКА

с. Нагоряни

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор БЕЗВЕРХНІЙ

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь ЗАХАРЧУК

с. Кроква

Лівинецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ГОРБАТЮК

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павло КРАСЮКОВ

с. Бабин

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Вадим ДЗЯД

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Павло РУСНАК

с. Романківці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Володимир ЧИКАЛЮК

с. Ставчани

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир МОЛДОВАН

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Валентин ГОРОБЧУК

с. Крутеньки

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петро ДОСЯК

с. Шебутинці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

Ігор СЕВОСТЯН

с. Пригородок

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ХАРАБАРА

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Ян ШВЕЦЬ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Едгар ГРІГОРЯН

с. Гвіздівці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павло БАБИНСЬКИЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр РИНГАЧ

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег ОНУФРЕЙЧУК

с. Рукшин

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ГАЛЮК

с. Гренячка

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор АУЗЯК

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Артем ГОЛИШ

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола ЧЕХМЕНОК

с. Нелипівці 

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Радміл ШЕРМАН

с. Василівка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ілля КРИЛЮК

с. Слобода

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Радіон ГРЕЧАНЮК

с. Нелипівці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор КОСТИШИН

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій ЛЄКАРЬ

с. Нова Слобода (проживав с. Братанівка)

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег ХАРАБАРА

с. Ломачинці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ростислав МАРТИНЮК

с. Нелипівці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ПОЛІЩУК

с.Владична

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор ІВАНЬКОВ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій ХАРАБАРА

с. Шебутинці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Євген ГОРДІЙЧУК

с. Лукачани

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр МАЦЕЙКО

с. Новоселиця

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Олександр КУШНІР

с. Малинці

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло ШУПАРСЬКИЙ

с. Блищадь

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр РЕШЕТНИК

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій СОЛОВЙОВ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег ГРИШКА

с. Вашківці

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владислав ПРОДАН

с. Клішківці

Клішковецька територіальна громада

орден Б. Хмельницького III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь ПІЖІВСЬКИЙ

с. Гвіздівці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віталій САВИЦЬКИЙ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор ГУР'ЄВ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Сергій МЕЛЬНИК

с. Грушівці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петро Кардаш

с. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ШЕВЧУК

с. Лівинці 

Лівинецька територіальна громада

орден «За мужність» ІІІ ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роман БУРЯК

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій СІЛІНЕВИЧ  

с. Долиняни

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій АНТОНЯК

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павло ДОВГАНСЬКИЙ

с. Мошанець

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег ПЛАМЕННОВ

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Денис МАКОВІЙ

с. Сербичани

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор ГОНЧАР

с. Перківці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло БОГАЧИК

с. Клішківці

Клішковецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Олександр КУЧЕРЯВИЙ

с. Білоусівка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор СТУПНІЦЬКИЙ

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ШКВАРА

с Клішківці

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ШЕСТОБАНСЬКИЙ

с. Данківці

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій НІКУЛА

с. Зелена

Лівинецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир ГРИКАЛОВСЬКИЙ

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор КУШНІР

с. Бабин

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Денис ЛІСНИЧИЙ

с. Струмок

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Євген ШВЕЦЬ

с. Вашківці

Вашковецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій БАБІНСЬКИЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег СТУДЬОНИЙ

с. Білоусівка

Сокирянська територіальна громада 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр КУЛІЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ТЕРНЮК

с. Пригородок

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир СТАНІШЕВСЬКИЙ

с.Романківці 

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

  

  

 

Андрій ТОДОСІЙЧУК 

с.Недобоївці

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Віктор ЯКОВЕЦЬ 

с. Михайлівка

Лівинецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роман ТКАЧИЩЕН

с. Селище

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Валентин ЛУКЕНЮК

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Петро ВАКАРАШ

с. Мамалига

Мамалигівська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ГУЦОЛ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Віталій ЧУШИН

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро МАГАЛЯС

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій БУХАНЕЦЬ

с. Романківці

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іван ГРАМЧУК

с. Михалкове

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро ГЕРАСИМЕНКО

с. Мошанець

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро МАЛІЧ

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ШОВГАН

с. Зарожани

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр СТЕФАНКО

с. Сербичани

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віталій ГАРАЩУК

с. Бузовиця

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр УНГУРЯН

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ярослав НЕВІРЯНСЬКИЙ

с. Росошани

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Богдан ХЛИЩЕНКОВ

с. Крутеньки

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Сергій БОЙЧУК

с. Бабин 

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло БУГА

с. Ленківці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Олексій ЧОКІН

с. Олексіївка

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владислав АНДРОНІК

с. Кормань

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола ГОЛОВАТЮК

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан ПРУС

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій БАГРІЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

Олексій КОСТЮК

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В'ячеслав ТАНАЩУК

с. Мошанець

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ян БУДЬКОВ

с. Чепоноси

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роман СЛЮСАР

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола СТАРОДУБ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В'ячеслав ЗАГОРОДНИЙ

с. Білоусівка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор МАЦКУЛЯК

с. Недобоївці

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Григорій ГАНЗЮК

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр КУТЕЙНІКОВ 

с. Грубне

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

Андрій ГРИДЖУК

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола ГОРГАН

с. Ломачинці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь ТОЦЬКИЙ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій КАЛИМ

с. Кулішівка (проживав в м. Чернівці)

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віталій КОЧУРКА

с. Вашківці

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло ПАЛІЙ

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій ГОРЯНЧУК

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Олександр АНДРУЩАК

с. Бабин

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ВЕРЖАК

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Юрій ДОЛГИЙ

с. Олексіївка

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор ДИДАК

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр МЕНЗУЛ

с. Лопатів

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віталій ГОЛОВАТЮК

с. Зелена

Лівинецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Геннадій ГОРЯНЧУК

с. Вартиківці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іван ЖИТАР

с. Новоселиця

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій ПЕРЖУЛ

с. Шебутинці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій ПРИСАКАР

с. Новоолексіївка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Станіслав ІВАШКЕВИЧ

с. Селище

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Назар НІКОЛАЙКО

с. Коболчин

Сокирянська територіальна громада

медаль “За військову службу Україні”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола ЯКИМЧУК 

с. Чепоноси

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр БОРЕЦЬКИЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій КУЛІЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

Іван ВЛАСОВ

с. Комарів 

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

Сергій ВОЙНА

с. Сербичани

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Віктор МАНДЗЮК

с. Грушівці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро КОВЕРЕГА

с. Шилівці (житель с. Грозинці)

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег ГРЕЧКО

с. Вашківці

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан ЛЕВИЦЬКИЙ

с. Бурдюг

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Генадій КИШКА

с. Вашківці

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ЦУРКАН

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Валентин СІЧКАР

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ГАЛУЩАК

с. Вашківці

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло МІРОНОВ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь МОЙСЕЄНКО

c. Клішківці

Клішковецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Станіслав МАКАЙДА

с. Недобоївці

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Іван ВАРЧУК

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Максим КОЛІСНИК

с. Владична

Недобоївська територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

Віктор ТИМЧУК

с. Сербичани

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

Віктор ОТКИДАЧ

с. Селище

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ТИМОШЕНКО

с. Бернове

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Павло ЯКИМЧУК

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій БОРИСОВ

с. Крутеньки

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро РОШКА

м. Сокиряни 

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віталій РУДНИЦЬКИЙ

с. Недобоївці

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро КАДИК

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег МАНКЕВИЧ 

с. Ожеве

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ЧЕБАН

с. Дністрівка

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор АТАМАНЮК

с. Іванівці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ілля НІКІТЮК

с. Росошани

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Валентин ГРУБІЯН

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Олександр  СКУБИЧ

с. Олексіївка

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій НАКАЙЧУК

с.Росошани

Кельменецької територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Василь ШЕВЧУК

с. Орестівка

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

Михайло ОСІПОВ

м. Хотин 

Хотинська територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ПОПОВ

с. Ярівка

Хотинської територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Іван МАТВІЄВИЧ

с. Олексіївка

Сокирянської територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ГРИГОРАШ

с. Санківці

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Сергій КУЛАКОВ

с. Грубна

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Ігор  ПРЕПЕЛИЦЯ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден Богдана Хмельницького III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Валерій СТАРОДУБ

с. Ломачинці 

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ТКАЧУК

с. Новоселиця

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

В’ячеслав БУРДЕЙНИЙ

с. Чепоноси

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Євген НЕЧПАЙ 

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

Дмитро СКРИПЕЙ

с. Перебиківці 

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ГЛАДКИЙ

с. Селище

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Євгеній БАСАРАБА

с. Зелена Липа

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій СКВОРЦОВ

с. Ярівка

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Роман ХОМАНДЯК

с. Клішківці

Клішковецька територіальна громада

 

 

 

 

Олег НІВРЯНСЬКИЙ

с. Шилівці

Клішковецька територіальна громада

орден «За мужність» ІІІ ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Василь ОЛІЙНИК

с. Іванівці

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність і відвагу»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вадим КИШКА

с. Шебутинці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ДІДИК

с. Білоусівка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр БІЛЕЦЬКИЙ

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола  ЗУБАЛЬ

с. Кормань

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь ДОРОШ

с. Круглик

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Віктор УРСУЛ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ШЕВЧУК

с. Коновка

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Андрій САВЧУК

с. Гвіздівці

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

В’ячеслав БІЛИЙ

с. Клішківці

Клішковецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Іван РУСНАК

с. Круглик

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Богдан СЕМЕНЮК

с. Білівці

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій СЛИВКА

с. Михалкове

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Денис ШЕВЧЕНКО 

м. Мелітополь

похований м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр ГЕОРГІЦА 

с. Вартиківці

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Микола КОЛЄСНІК

с. Ломачинці

Сокирянська територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леонід КРЕНЦ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир ВЛАСОВ

с. Комарів

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Станіслав МЕЛЬНИЧУК

с. Рукшин

Рукшинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола СКУТЕЛЬНИК

с. Коболчин

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ГРАМА

с. Василівка

Cокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІГОР ПОПЕРЕЧНИЙ

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр СЕРЕБРЯНСЬКИЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр БІЦЮК

с. Василівка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

Олександр МЕЛЬНИК

с. Василівка

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ОФІЦЕРОВ

с. Атаки

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Ігор ПОТЕРЕЙКО

с. Мошанець

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яків СКРИПНИК

с. Рашків

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор МОСКУЧУК

с. Гвіздівці

Сокирянська територіальна громада

орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Микола БУРДЕЙНИЙ

с. Зелена

Лівинецька територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій КОЗАК

с. Шебутинці

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ЧОБАН

с. Білоусівка

Сокирянська територіальна громада

медаль «Захиснику Вітчизни»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Денис ЮЛИК

с. Круглик

Хотинська територіальна громада

медаль «Захиснику Вітчизни»

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь ДЕМ'ЯНЧУК

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

медаль «Захиснику Вітчизни»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь ШЛЕЙ

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор КИШКА

с. Кормань

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр КЛЕЦЬ

с. Нелипівці

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола БАМБУЛЯК

с. Браїлівка

Кельменецька територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій МАЛОРОДОВ

с. Іванівці

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь МІКІРІН

с. Василівка

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Едуард ГОЛЕНОК

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро КІФ'ЯК

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег БАЛАНЕЦЬКИЙ

с. Подвірне

Мамалигівська територіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Микола КОЗАК

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

Андрій БОЖЕК

с. Зарожани

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Максим КРАВЕЦЬ

с. Ломачинці

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло ЯЖУК

с. Новоолексіївка

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Віталій ГЕРЕГА

с. Білівці

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій МОЛДОВАН

с. Крутеньки

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій КРАЙНИК

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Олексій ГИМПЛЮК

с. Ожеве

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола МАРТИНЮК

с. Крутеньки

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор БОБИК

с. Слобідка

Кельменецька територіальна громада

медаль «Захиснику Вітчизни»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан КОЛОДІЙ

с. Грубна

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан ПРОДАНЮК

с. Путрине

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Борис ГРІГА

с. Шебутинці

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

Ігор БРИНЗАНСЬКИЙ 

с. Оселівка

Лівинецька територіальна громада

орден «За мужність» II та III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Андрій РУССУ

с. Драниця 

Мамалигівська територіальна громада

 

 

 

 

 

Іван УНГУРЯН

с. Шишківці

Вашковецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор ВАСІЛІКА

с. Кулішівка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петро ШКУТА

с. Василівка

Сокирянська територіальна громада

медаль «Захиснику Вітчизни»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег ХОЛЯВЧУК

с. Іванівці

Кельменецька територіальна громада

медаль «Захиснику Вітчизни»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій БАБІЙ

с. Зелена

Лівинецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 


Андрій БОДНАРЮК

с. Ломачинці

Сокирянська територіальна громада

медаль «Захиснику Вітчизни»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владислав КЛІЩУК

с. Коболчин

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

Сергій СІМЧІНА

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Василь ГНАТЧУК

с. Рукшин

Рукшинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

Роман ЮРІЧУК

с. Пригородок

Рукшинська територіальна громада

орден «За мужність» II ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Степан РАЧУК

с. Рукшин

Рукшинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Петро ОБЕРШТ 

с. Ярівка

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан ДОНЕЦЬ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Давид ПІНЧУК

с. Зарожани

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Корнелій ТОПОРЕЦЬ

с. Несвоя

Мамалигівська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

Ігор ЖУК

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ЮРЧЕНКОВ

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

медаль «За військову службу Україні»

 

 

 

 

 

 

 

Віктор ФЕДОРОВ

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола ГИРЕНКО

с. Олексіївка

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ДЕРЕН

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Денис БРИНЗЕЙ

м. Сокиряни

Сокирянська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайло ПОПЮК

с. Грушівці

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій БОДЯН

с. Бурдюг

Кельменецька терторіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Віра АНАТІЙ

с. Сербичани

Сокирянська терторіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр БОДНАРЮК

с. Пригородок

Рукшинська терторіальна громада

 

 

 

 

 

Роман ВИХОПНИЦЬКИЙ

м. Новодністровськ

Новодністровська терторіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Олександр ГАРБУЗ

с. Путрине

Кельменецька терторіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Іван ГАЙ

с. Романківці

Сокирянська терторіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

Леонід ДЕРГАЧ

с. Зарожани

Недобоївська терторіальна громада

орден Богдана Хмельницького III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Максим Доник

с. Санківці

Клішковецька терторіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Степан ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ

с. Коболчин

Сокирянська терторіальна громада

орден  «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Петро ІВЛЄВ

с. Новоселиця

 Кельменецька терторіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Олександр КОВАЛЬ

м. Хотин

Хотинська терторіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

Сергій КОВАЛЬЧУК

с. Кельменці

Кельменецька терторіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій КОРНЕЦЬКИЙ

м. Новодністровськ

Новодністровська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Григорій КЛЮК

с. Чепоноси

Рукшинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій КУШНІР

с. Каплівка

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег ЛЕХНЯК

с. Бабин

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Василь МОРОЗ

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

Олександр ПАЛАМАР

с. Кельменці

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

В'ячеслав  ПЕЛЕХАТИЙ

с. Ярівка

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій ПОБЕРЕЖНИК

м. Хотин

Хотинська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій ПОТЕРЕЙКО

с. Козиряни

Кельменецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

Валерій РОТАР

с. Долиняни

Недобоївська територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

Іван РОТАР

с. Коновка

Кельменецька територіальна громада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анатолій СОЛОВЕЙ

с. Білоусівка

Сокирянська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Ілля ВАСИЛАШ

м. Новодністровськ 

Новодністровська територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор ФІЛІПЧУК 

с. Грушівці

Кельменнецька територіальна громада

орден «За мужність» III ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь