Про письмові та усні звернення громадян за І квартал 2023 року

Про письмові та усні звернення громадян, які надійшли до районної державної (військової) адміністрації за І квартал 2023 року

За січень - березень 2023 року до районної державної (військової) адміністрації надійшло  224 звернення, в т.ч.:

217 письмових (за аналогічний період минулого року - 112), з них через вищестоящі органи отримано 205 звернень (за аналогічний період минулого року – 108). З отриманих звернень  12 - задоволено,  11 - відмовлено, 51 - роз’яснено порядок вирішення  питань, 143 - переадресовано за належністю.

На особистому прийомі в начальника районної державної (військової) адміністрації, першого заступника та заступників начальника, керівника апарату за  даний  період  побувало 7 жителів нашого  району (за аналогічний період минулого року - 0). За результатами розгляду звернень громадян, які побували на особистому прийомі 1 – задоволено, 3 - розяснено порядок вирішення питань, 3 – переадресовано за належністю.

Всього розглянуто 224 звернення, з них:

по  питаннях соціального захисту – 102 ( за аналогічний період минулого року – 50), аграрної політики і земельних відносин – 4 (за аналогічний період минулого року - 10 ), комунального господарства – 97 (за аналогічний період минулого року - 34).

За категорією авторів звернень до районної державної (військової) адміністрації надійшло від осіб з інвалідністю загального захворювання – 18 звернень, від багатодітних – 5 звернень, від одиноких матерів – 5 звернень.

Найбільше зверталися  пенсіонери – 29 звернень, робітники – 2 звернення, безробітні – 4 звернення, бюджетна сфера  – 3 звернення.

За звітний період проведено 1 засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень  громадян  при  районній  державній  (військовій) адміністрації.

Районна державна (військова) адміністрація і надалі буде продовжувати роботу для  створення умов, за яких громадяни матимуть можливість вирішувати нагальні наболілі питання особистого та громадського значення.

Завідувач сектору документообігу

та звернень громадян апарату

районної військової адміністрації                                                    Аліна ТИМЧУК