ДАЙДЖЕСТ ТИЖНЯ 19.04.2024 - 26.04.2024

‼ДАЙДЖЕСТ ТИЖНЯ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ‼

🇺🇦НАШІ ГЕРОЇ🇺🇦

🕯🎖 Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ вручив орден «Золота

Зірка» дружині старшого лейтенанта Руслана Пруса, який загинув під час виконання бойового завдання

🕯 у Грушовецькому старостинському окрузі Кельменецької громади

відкрито меморіальні дошки загиблим Героям - Михайлу ПОПЮКУ, Віктору МАНДЗЮКУ, Сергію МЕЛЬНИКУ, Володимиру ГЕРЕЗІ

🕯🏅орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно відзначено Руслана

ДОНЦЯ, уродженця міста Новодністровськ

🏅житель села Вартиківці Кельменецької територіальної громади Олег

МЕСЛИЦЬКИЙ нагороджений відомчою заохочувальною відзнакою - нагрудним знаком Міністерства внутрішніх справ України «За відвагу в службі»

💙💛

ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ💙💛

🫶 парафіяни Свято-Архангело-Михайлівської парафії села Іванівці

(ПЦУ)зібрали та відправили чергову гуманітарну допомогу нашим захисникам

🫶 парафіяни УПЦ селища Кельменці (храм на честь Почаївської ікони

Божої Матері) та села Бабин (домовий храм на честь Вознесіння Господнього) підготували для відправки на передову чергову гуманітарну допомогу

🫶 спільними зусиллями жителів Рукшинської територіальної громади

придбані та передані рації для захисника Володимира ЛЕВАДНЮКА

🫶учні Вітрянської гімназії Сокирянської міської ради взяли участь у

благодійній акції "Зроби гостинець захиснику"

🫶за сприяння жителя села Рукшин Руслана КАЛИНЯКА отримано

гуманітарну допомогу від польських друзів та доставлено захисникам, які боронять нашу державу на Харківському напрямку

📢НОВИНИ. ПОДІЇ. ФАКТИ📢

♦ столітній ювілей завітав до мешканки міста Новодністровська Віри Василівни ПАСТУЛИ. Окрім вітань від рідних та близьких ювілярку привітали перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія Решетнік та Новодністровський міський голова Наталя Цимбалюк ♦ в районі вшанували пам'ять учасників ліквідації аварії на

Чорнобильській АЕС

♦ учнівська міні-компанія Кельменецького професійного ліцею

презентувала свої вироби на Ярмарку молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024, який вперше проходив у Чернівцях

♦ Сокирянська громада спрямувала гуманітарну допомогу для жителів

Чугуївської територіальної громади Харківської області

♦ Кельменецькою територіальною громадою передано потужний

генератор для потреб населення Харківщини

♦ КНП «Кельменецький ЦПМСД» отримав гуманітарну допомогу у

вигляді дитячого харчування від МГО «Наша Спадщина»

♦ Новодністровські волонтери організували поїздку до Вінницького

шпиталю, де проходять реабілітацію наші захисники

♦ представники Недобоївської громади, громадські діячі, ініціативні

групи і молодь обмінялися успіхами та ідеями під час дводенного Фестивалю добрих практик у Кам'янець-Подільському

🟡ОСВІТА. КУЛЬТУРА. СПОРТ🔵

🔻 на базі Кельменецького дитячо-юнацького центру відбувся

територіальний етап обласного фестивалю-конкурсу народного танцю.

🔻 юна цимбалістка, учениця 1 року навчання Новодністровської музичної

школи , Анастасія ШКУРЕНКО перемогла в обласному конкурсі «Мелодії душі» у категорії до 9 років

🔻 у Хотинській ДЮСШ провели Всеукраїнський турнір пам’яті Героя

Сергія ОФІЦЕРОВА. Хотинська команда, у складі якої – донька Героя Настя ОФІЦЕРОВА, виборола третє призове місце

🔻 почесне ІІІ місце у виставкці-конкурсі «Український сувенір». здобули:

Катерина КОЗЛОВСЬКА та Михайло МАРТИНЮК - вихованці гуртків «Чарівний пензлик» та «Різьба по дереву» Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської територіальної громади (керівники: Марина Сварчевська та Олексій Чорний)

🔻юний акордеоніст-першокласник Новодністровської музичної школи

Дмитро МОТУЗОК (клас викладача Михайла Рожка) – активний учасник конкурсів і у скарбничці досягнень вже має наступні здобутки:

🌟ІІІ місце (молодша категорія 6-9 років) у Міжнародному фестивалі-конкурсі баяністів, акордеоністів та ансамблів "СУЧАСНІ РИТМИ" м. Кривий Ріг.

🌟Також ІІІ місце у першій категорії (8-10 років) в обласному фаховому конкурсі по класу баяна, акордеона «Роде наш красний»

🔻 учениця КЗ "Кельменецька музична школа ім. М. Ткача" Софія КОЗАК

здобула 1 місце в номінації "Фортепіано" у марафоні обласного огляду-конкурсу учнів мистецьких шкіл "Бахмутська весна"

🔻учениця 1 року навчання Ноаодністровської музичної школи по класу

скрипки Владислава ПОНОМАРЕНКО отримала ДИПЛОМ ІІ премії Міжнародного конкурсу талантів "ЄВРО ВЕСНА"

🔻дипломами I ступеня комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» нагороджено переможців обласного етапу VII Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»:

🌞КУЛІЯ Максима, ЦИБУЛЬСЬКУ Соломію, вихованців гуртка «Мода і стиль» ЦТДЮ Сокирянської міської ради. Керівник – Тихович Ксенія Михайлівна.

🌞 МАДЕЙ Юлію, вихованку творчої студії «Дарунок» ЦТДЮ Сокирянської міської ради. Керівник – Бучацька Алла Миколаївна.

♦ Дипломами ІI ступеня комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відзначено учасників обласного етапу VII Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»:

🌞 СЛИВКУ Романа, учня Селищанського ліцею. Керівник – Сливка Надія Миколаївна.

🌞 БОРОВЕЦЬ Софію, ученицю ОЗ «Шебутинецький ліцей». Керівник – Бірюк Альона Іванівна.