Де надаються необхідні запитувачам форми і бланки установи?

Необхідні запитувачам форми і бланки установи надаються у відділі цифрового розвитку та суспільних комунікацій районної державної адміністрації, що за адресою: смт Кельменці  пл.Центральна, 2, каб. 54.

Порядок подання запитів на публічну інформацію

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень. Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Розпорядженням райдержадміністрації №16 від 14 січня 2020 року «Про удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації» (зі змінами) в районній державній адміністрації визначено структурний підрозділ, відповідальний за доступ до публічної інформації за запитами на інфрпмацію, що надходять до районної державної адміністрації.  та розроблено "Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є  районна державна адміністрація».

Надання публічної інформації Дністровською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) прізвище, ім'я, по батькові (для юридичної особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи - найменування) запитувача;

2) поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);

3) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

4) підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Для оформлення інформаційного запиту

Всі запити на публічну інформацію, які надходять до районної державної адміністрації, подаються на реєстрацію до відділу цифрового розвитку та суспільних комунікацій районної державної адміністрації

електронною поштою - kelm_rda@bukoda.gov.ua.

письмово: 60100   смт Кельменці  пл.Центральна. 2     Дністровська РДА

Розпорядження РДА від 14.01.2020 №16 "Про удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації"

Розпорядження РДА від 30.06.2021 №125 "Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 14.01.2020 № 16"

Розпорядження РДА від 14.05.2021 №168 "Про забезпечення режиму захисту службової інформації"