ЗВІТ про кількість запитів на інформацію, що надійшли до Дністровської районної державної ( військової) адміністрації за 2022 рік

Дата: 17.01.2023 11:24

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за  2022 рік забезпечено розгляд 5 інформаційних запитів до районної державної (військової) адміністрації, з них: від юридичних осіб - 3 та 2 - від фізичних осіб, які надійшли на електронну пошту.

У запитах запитувалася інформація: щодо надання інформації стосовно важкої автомобільної техніки; надання інформації про прийняті програми /стратегії /концепції розвитку освіти дорослих (освіти впродовж життя); щодо адреси пунктів видачі гуманітарної допомоги у Дністровському районі; щодо надання інформації про прийняті нормативно-правові акти за період дії воєнного стану з виконанням заходів правового режиму воєнного стану та внесення змін до нормативно-правових актів до порядку забезпечення доступу до публічної інформації та звернень громадян; щодо молодіжних рад з наданням інформації про назву ради, П.І.П. керівників, засоби зв’язку, посилання на соціальні мережі.

Всі інформаційні запити було розглянуто згідно вимог чинного законодавства.

Головний спеціаліст відділу

документообігу та звернень

громадян апарату районної

державної  адміністрації                                                                 Інна ГОРБАТЮК