Привітання голови районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА з днем енергетика України

Дата: 22.12.2021 08:44

Шановні працівники енергетичної сфери!

У день вашого професійного свята дозвольте висловити щирі слова подяки за вашу важку, але вкрай важливу для України працю.
Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства.
Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.
 Прийміть побажання міцного здоров'я, благополуччя, удачі та успіхів у нових починаннях! Нехай надійною опорою в житті залишаються сім'я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім!

З повагою,
 Голова
районної державної адміністрації                                                Олег МЕЛЬНИЧУК