Привітання голови районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА з Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2021 10:06

Шановні жителі району!

Прийміть щиросердні вітання з величним святом Різдва Христового, яке нині відзначають християни західного обряду.

Спрадавна Різдвяні свята були для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії. Воно наповнює наше життя добротою та щирістю, духовністю і милосердям.

Бажаю всім жителям краю миру і злагоди, духовного зростання, добробуту, успіхів, нових перемог та Божої допомоги в трудах на благо нашої рідної України.

Хай світле Різдво Христове укріпить всіх нас у вірі, об’єднає теплом і любов’ю, наповнить кожне серце і кожну домівку Божою благодаттю.

Христос народився! Славімо Його!

З повагою,

Голова

районної державної адміністрації                                             Олег МЕЛЬНИЧУК