Голова обласної державної адміністрації Сергій ОСАЧУК привітав буковинців із прийдешніми святами

Дата: 01.01.2022 08:13

Фото без описуГолова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук привітав буковинців із прийдешніми святами. Відео із побажаннями всіляких гараздів у новому році з’явилося на його сторінці у Facebook.

«Дорогі буковинці! Різдво Христове наповнює наші душі великою радістю. А прийдешній 2022 рік уже легенько стукає у ваші домівки. Хочу скористатися цією нагодою, щоб подякувати кожному з вас за наполегливу, натхненну та успішну роботу, якою ви робите Україну сильнішою, спроможнішою та успішною», – сказав голова ОДА.

Сергій Осачук також побажав, щоб 2022 рік дарував буковинцям міцне здоров’я та благополуччя, а в кожну домівку приніс злагоду та любов.

«Будьте щасливі у рідній Україні. Цінуйте, пишайтеся рідною Буковиною. З Новим Роком та Різдвом Христовим!», – підсумував Сергій Осачук