Привітання голови районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА з прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2021 08:21

Фото без описуШановні жителі Дністровського району!

Вітаю вас із прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік і Різдво — традиційно родинні свята.

Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки.

Розпочаті реформи, які надзвичайно важливі для подальшого розвитку України мають продовжуватися в Новому році. Їхній успіх залежить від нашої витримки, порозуміння, злагоди й довіри в суспільстві. Лише об’єднавшись, ми надійно захистимо свою свободу й незалежність, принесемо в наші оселі довгоочікуваний мир і спокій, любов і достаток.

Переконаний, що, не зважаючи на труднощі і проблеми, незмінними залишаться в нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра в щасливе майбутнє.

Новий рік — це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін.

Вірю, що у 2022 році ми зможемо успішно вирішувати найважливіші завдання, будемо терпимі й толерантні один до одного, щоденною працею перетворювати мрії в реальність.

Зичу вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я та добра. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги — вагомими та переконливими.

Бажаю, щоби кожен день нового року наповнювався цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідної України!

З повагою,

Голова районної

державної адміністрації                                              Олег МЕЛЬНИЧУК