У с. Нелипівці під час пожежі виявлено тіло чоловіка

Дата: 10.01.2022 10:37

Фото без описуУвечері 8 січня у селі Нелипівці Кельменецької ТГ Дністровського району сталася пожежа в житловому будинку. Її виявили сусіди – люди помітили дим і зателефонували до Служби порятунку. Одночасно із цим, розуміючи, що у будинку може перебувати власник, сусіди кинулися на порятунок чоловіка. Відчинивши двері, всередині будинку вони виявили тіло 64-річного господаря вже без ознак життя. Оскільки площа пожежі була незначною, місцевим мешканцям вдалось самостійно ліквідувати пожежу до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Тіло загиблого направили на судово-медичну експертизу міста Сокиряни для встановлення точної причини смерті. Попередня причина пожежі – необережність чоловіка під час паління.

Тож Дністровський районний відділ ще раз наголошує особливо небезпечним є куріння у ліжку у нетверезому стані. Засинаючи, людина не відчуває як недопалок випадає з рук. Час тління цигарки складає від 4 до 10 хвилин, цього часу достатньо щоб загорілися предмети на які може потрапити недопалок. Оскільки більшість постільних речей виготовлені з легкозаймистих речовин, то при потраплянні на них запаленої сигарети, тління розпочинається майже одразу. Згодом воно переростає у пожежу. Під час пожеж спричинених палінням в ліжку більшість людей гине через отруєння чадним газом. На жаль, така ситуація повторюється із року в рік.

Бережіть себе!!!

Дністровський районний відділ ГУДСНС України у Чернівецькій області