Відбувся інформаційний семінар з питань служби в територіальній обороні

Дата: 14.01.2022 08:24

Фото без опису13 січня 2022 року в Кельменецькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості за участі голови Дністровської районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА відбувся інформаційний семінар з питань служби в територіальній обороні.

Запровадження надійних запобіжників проти ескалації конфлікту і подальшого просування окупантів углиб території України передбачено Законом України «Про національний спротив», який набрав чинності з 1 січня 2022 року.

Командир батальйону територіальної оборони Дністровського району Володимир ВИНОКУРОВ проінформував про основні положення закону особам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та запросили на службу до бригади територіальної оборони.

Будь-який громадянин, який підписує контракт під час особливого періоду, матиме збережену зарплатню за основним місцем роботи, або пенсію, якщо він пенсіонер. Крім того, військовослужбовцям тероборони надають безоплатну кваліфіковану медичну допомогу та пільгове санаторно-курортне лікування.

Проходитимуть службу військовики на території краю, адже батальйони територіальної оборони дислокуватимуться у Чернівцях, Вижниці та Новодністровську.

Контракт можна укласти на 3 роки особам рядового та сержантського складу та на 5 років – офіцерського складу.