Привітання голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2022 08:00

Фото без описуШановні жителі району!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

22 січня 1919 року в Києві проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної  Республіки, який став продовженням боротьби українського народу за незалежність та створення власної держави.

Це свято нагадує нам , що Україна не розділена на Східну і Західну, а що у нас – єдина держава і ми - єдиний народ.

22 січня є не лише святом об’єднання, цей день назавжди увійде в історію України як «Криваве Водохреща», адже саме в цей день 2014 року відбулись перші криваві сутички на вулиці Грушевського.  Саме  цей день почав кривавий відлік українців, що віддали своє життя  за  єдину, незалежну Україну, який не припинено і досі.

Саме 22 січня спливають 7-і роковини з дня, коли  відійшов у вічність  уродженець Дністровського району, військовослужбовець 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України Гарбуз Олександр Валентинович, який поліг у бою поблизу Авдіївки,   захищаючи незалежність, суверенність  та територіальну цілісність держави.

І сьогодні, в Донецькій та Луганській областях, ціною власного життя, відстоюють єдність і неподільність держави українські патріоти,  серед  яких  багато наших земляків. Низький уклін всім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів України.

Бажаю усім  міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою,

голова районної

державної адміністрації                                                         Олег МЕЛЬНИЧУК