Для потреб хворих на коронавірус буковинців розгорнули 2227 ліжок

Дата: 03.02.2022 09:12

Для потреб хворих на коронавірус буковинців розгорнули 2227 ліжок, у краї працює 21 госпітальна база. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Чорний. Завантаженість місць із киснем складає 51%,реанімаційних відділень – 56% (станом на 31 січня). Минулого тижня за добу у середньому госпіталізували від 120 до 140 недужих.

«Якщо маєте субфебрильну температуру, головний біль, нежить, кашель, слабкість, необхідно звернутися до сімейного лікаря», – нагадав Олег Чорний.

Він також зауважив, що у інфікованих штамом «Омікрон» захворювання перебігає переважно у легкій формі, зазвичай вони лікуються вдома.

«Ми також аналізуємо ситуацію у стаціонарах і можемо сказати, що усі, хто має важкий перебіг захворювання – невакциновані», – зауважив директор департаменту охорони здоров’я.