Нарада під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Романа МАЛИША, керівниками силових структур та відповідними службами району

Дата: 03.02.2022 16:52

Сьогодні, 3 лютого 2022 року, в ході наради під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Романа МАЛИША, керівниками силових структур та відповідними службами району опрацьовано алгоритм системи оповіщення службовців, робітників, об’єктів про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій та відкориговано заходи щодо приведення у готовність до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області в мирний час та на особливий період.

Також, обговорено організаційні питання територіальної оборони району.