Керівником апарату районної державної адміністрації Еліною ПЕТІЧЕНКО проведено засідання класифікаційного комітету районної державної адміністрації

Дата: 16.02.2022 15:21

Сьогодні, 16 лютого, керівником апарату районної державної адміністрації Еліною ПЕТІЧЕНКО проведено засідання класифікаційного комітету районної державної адміністрації.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про державну службу», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 № 622 - р «Про схвалення Концепції реформування системи оплати праці державних службовців та затвердження плану заходів з її реалізації», видано наказ апарату районної державної адміністрації від 21.01.2022 за № 1 «Про проведення класифікації посад державної служби» з метою визначення ролі кожної посади у здійсненні завдань і функцій державним органом. Всі члени класифікаційного комітету та секретар успішно пройшли навчальний курс «Проведення класифікації посад державної служби» на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» та отримали електронний сертифікат»,- зазначила Еліна ПЕТІЧЕНКО.

Начальник відділу управління персоналом, правового забезпечення та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Інна КАЛЕНЧУК детально роз’яснила членам класифікаційного комітету Методику проведення класифікації посад державної служби, затвердженою наказом Національного агентства з питань державної служби від 30.09.2020 № 187-20 (зі змінами), ознайомила з Каталогом

типових посад державної служби і критерії віднесення до таких посад, затвердженого наказом Національного агентства з питань державної служби від 18.12.2020 № 246-20 та наголосила на строках виконання даної роботи.