Підмога йде: буковинці вирушають захищати рідну землю у найбільш гарячі точки

Дата: 28.02.2022 16:29

Сотні буковинців щодня вибувають до бойових військових частин, які захищають нашу землю. Велика кількість добровольців якомога швидше прагне доєднатись до хлопців, що чинять опір окупанту в найбільш гарячих точках. Кажуть, щоб знали – підмога йде!

«Не буду стояти осторонь, коли в мою країну прийшли загарбники, щоб нас вбивати. Як громадянин, маю захищати державу, – каже чернівчанин Святослав, – Також маю захистити свою дитину, яка знає і вірить, що я це зможу зробити».

Закликаємо чоловіків, зокрема й тих, хто прибуває з інших областей, не зволікати, а якомога швидше звертатись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, адже кожен воїн робить армію сильнішою!

Нагадуємо, іноземці також можуть захищати країну у складі нашого війська. Доєднуйтеся до боротьби. Тільки разом – ми непереможні!