Переселенці, які прибули у Чернівецьку область, можуть безкоштовно отримати одяг та взуття

Дата: 17.03.2022 08:36

Без одягу, візочка та необхідних речей, – Дарина із донькою приїхали із Сум, на збори мали лічені хвилини.

Прихисток знайшли на Буковині, а всі речі залишилися там, де вибухають путінські ракети. За необхідним вони прийшли до Гуманітарного центру у Чернівцях.

Донька Дарини обрала собі іграшку, хоча найбільше хотіла зовсім іншого – побачити батька, що залишився вдома. Дівчинка каже, що посміхатиметься тоді, коли закінчиться війна. Її мама, як і вся Україна, вірить, що це буде дуже скоро.

Нагадаємо, переселенці, які через бойові дії прибули у Чернівецьку область, можуть безкоштовно отримати одяг та взуття за адресою: Небесної сотні, 6.