Вимушеним переселенцям, які приїхали на Буковину, необхідно заповнити спеціальну форму

Дата: 10.03.2022 12:42

Вимушених переселенців, котрі приїхали на територію Буковини через російське вторгнення, просять заповнити спеціальну google-форму.

Дані збирає Чернівецька обласна військова адміністрація. Інформація необхідна, аби ідентифікувати переміщених осіб та зрозуміти, якої саме допомоги вони потребують. Крім того, це сприятиме безпеці людей, котрі прибули в регіон.

Також у формі просять вказати фах. Це питання важливе для розуміння того, у яких сферах можна задіяти переселенців.

Якщо знаєте внутрішньо переміщених осіб, прихистили таких у своїй домівці – покажіть їм цю форму.

Документ доступний за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwHM8fbR74TZq1T5ImsXqXLsbBcNEqV9-n0BFf4Es15UsTVQ/viewform