На Буковині лікують захисників з різних куточків України

Дата: 18.05.2022 09:02

Високопрофесійну допомогу захисникам з різних куточків України надають у Чернівецькій області. Із умовами перебування та реабілітації бійців ознайомився начальник Чернівецької ОВА Сергій Осачук.

Він, зокрема, поспілкувався із воїнами з Буковини, Херсонщини, Сумщини, Київщини та інших областей України, які безстрашно відбивали атаки ворога на фронті та зазнали поранень.

Військовослужбовці кажуть, що війна забрала у них здоров’я, але ніколи не відбере силу духу та жаги до перемоги. Вони також запевнили, що відчувають сповна буковинську гостинність, професіоналізм та підтримку лікарів, а це допомагає зберігати бойовий дух.

Натомість начальник Чернівецької обласної військової адміністрації подякував військовим за віддану службу нашому народу та побажав швидкого одужання.

Він також наголосив, що пораненим буковинцям, які лікуються не в Чернівецькій області, дозволяється перевезення на лікування до Чернівців. Для цього потрібно звернутись до очільників медичних установ, в яких вони проходять лікування.