Відтепер вся інформація про діабет – на одному сайті

Дата: 08.06.2022 11:30

Розпочав роботу сайт, на якому зібрана перевірена й актуальна інформація про цукровий діабет, — diabetes-site.phc.org.ua. Про це повідомляє Урядовий портал.

Що це за хвороба, які її види? Хто має вищий ризик її розвитку? Чи завжди цукровий діабет має симптоми? Зрештою, що робити для того, щоб контролювати і лікувати захворювання? Відповіді на ці та інші запитання про цукровий діабет можна знайти на цьому інформаційному ресурсі.

Сайт буде корисним для сімейних лікарів, людей із цукровим діабетом і тих, хто турбується про здоров’я – власне, а також своїх рідних та близьких. Крім того, тут можна пройти короткий онлайн-тест й оцінити свої ризики розвитку цукрового діабету 2 типу.

Сайт створений командою Центру громадського здоров’я та Україно-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я».