Презентували модель відновлення освітнього процесу на Буковині

Дата: 23.06.2022 12:23

Модель відновлення освітнього процесу на Буковині презентували у Чернівецькій обласній військовій адміністрації. Комплекс заходів, що допоможе повернутися до очного навчання представили заступниця начальника ОВА Ірина Ісопенко та директорка Департаменту освіти і науки Оксани Сакрієр.

Так, аби діти могли повернутися за парти, необхідно, щоб у школі чи поблизу від неї було укриття. Крім того, потрібно знайти нові прихистки для переселенців, що мешкають зараз у закладах освіти, та організувати підвезення дітей.

Модель відновлення презентували під час онлайн-зустрічі із заступницею Міністра освіти і науки України Вірою Роговою. Учасники також обговорили ключові проблеми у сфері організації освітнього процесу, а саме очного та змішаного навчання.