Привітання начальника районної військової адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА з днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 08:00

Шановні жителі Дністровського району!

28 червня – День Конституції України.  Основний закон нашої держави увійшов  в суспільне життя  як головний оберіг державності і демократії, гарант назалежності і соборності України.
 24 лютого  російські окупанти завдали ракетних ударів та бомбардувань по українських містах і селах, ворог планував підкорити Україну, знищити нашу державу та її суверенітет. Але єдність українців та стійкість Збройних Сил України  разом з іншими силами оборони  не дали ворогу реалізувати його плани. Українці  самовіддано б’ються за свою землю, за свою свободу і за своє майбутнє.
В Конституції України закріплено незворотність стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в Європейському Союзі. І щодня народ нашої держави захищає європейські цінності – свободу, силу права та єдність у різноманітті.
  Рішенням Ради Європи  23 червня Україні надано статус кандидата на вступ до Європейського Союзу. Це визнання досягнень України у становленні зрілого демократичного суспільства, які діють  попри  повномасштабну  війну і віднині процес інтеграції нашої держави до Європи став незворотнім.
Вітаю з Днем Конституції України, від душі бажаю  світлих життєвих обріїв, міцного здоров’я, віри у щасливе майбутнє  та нашої неминучої  перемоги.
       Щиро дякую нашим героям, жителям району, хто зі зброєю в руках захищає незалежність та суверенітет України, захищає свободу Європи.
Вічна пам'ять усім, чиї життя забрали російські окупанти!
Вічна слава та пошана героям, які наближають перемогу України!
Слава Україні!