Руслан Запаранюк обговорив із фахівцями краю розвиток ІТ-галузі на Буковині

Дата: 10.08.2022 10:24

Розвиток IT-галузі на Буковині, удосконалення інфраструктури краю та нові проєкти. Ці та інші питання начальник Чернівецької ОВА обговорив під час зустрічі із директором ГО IT Cluster «Chernivtsi IT community» Дмитром Шкільнюком, виконавчим директором асоціації «IT Ukraine» Костянтином Васюком та деканом економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича Русланом Білоскурським.

«ІТ-сфера – це, зокрема, важлива складова успішної бізнесової діяльності. Вона, передусім, передбачає нові економічні можливості для розвитку нашого регіону. Нарощуватимемо з вами співпрацю у цьому важливому напрямку на благо Буковини», - зазначив Руслан Запаранюк.

Під час зустрічі також говорили про ситуацію в ІТ-галузі у Чернівецькій області, основні аспекти нарощення співпраці тощо.