Ситуація у краї стабільна і контрольована - начальник ОВА звернувся до буковинців

Дата: 10.10.2022 13:00

Сьогодні росія масово обстрілює наші регіони. Під прицілом агресора цивільна і критична інфраструктура. Через обстріли можливі перебої зі світлом по всій Україні, а також проблеми із водопостачанням та зв‘язком. Закликаємо буковинців не панікувати. Ми готові оперативно реагувати на всі виклики та вирішувати наявні проблеми.  Ситуація на Буковині стабільна і контрольована.  І не вірте фейкам! Користуйтеся лише офіційними джерелами інформації. Також просимо не поширювати неперевірену інформацію, щоб не створювати зайвої напруги. Не давайте ворогу можливість налякати нас інформаційними вкидами! Тримаймося разом. Все буде Україна!

Джерело:https://bukoda.gov.ua/news/sytuatsiia-u-krai-stabilna-i-kontrolovana-nachalnyk-ova-zvernuvsia-do-bukovyntsiv