Дата: 14.10.2022 18:23

З нагоди Дня захисників і захисниць України в обласній філармонії відбулося урочисто-святкове дійство. З привітальним словом до присутніх звернувся начальник ОВА Руслан Запаранюк. Він, зокрема, подякував військовослужбовцям за сумлінну службу та високий професіоналізм.

«Україна бореться за свою незалежність. Ваш вклад у нашу перемогу - неоціненний. Низький уклін усім чоловікам і жінкам, які зі зброєю в руках захищають кордони Батьківщини. Ви – герої сьогодення! Боролись! Боремось! Поборемо!», - сказав Руслан Запаранюк.

Під час заходу за старанність, наполегливість, розумну ініціативу при виконанні поставлених завдань та зразкову військову дисципліну сувенірний годинник він вручив:

??Ленко Зіновії – старшому стрільцю Національної гвардії України, старшому солдату;

??Ляшевській Валерії – офіцеру (психологу) Національної гвардії України, лейтенанту.

Також Руслан Запаранюк нагородив військових почесними грамотами ОВА.

Вітаємо буковинців із святом та заслуженими нагородами. Разом до перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДжерело:https://bukoda.gov.ua/news/z-nahody-dnia-zakhysnykiv-i-zakhysnyts-ukrainy-v-oblasnii-filarmonii-vidbulosia-urochysto-sviatkove-diistvo