Дата: 20.10.2022 17:16

Для ветеранів війни та осіб з інвалідністю доступні путівки на санаторно-курортне лікування.

Про це інформує Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА.

«Путівки до Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» (м. Трускавець) та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» (м. Миргород) можуть отримати ветерани війни та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення за місцем їх реєстрації та особи, які зареєстровані як внутрішньо переміщені – за фактичним місцем проживання», - йдеться у повідомленні.

Для отримання детальнішої інформації, звертайтеся за телефоном - 0 (372) 55 03 80.