Чернівецька ОВА закупила 12 шкільних автобусів

Дата: 16.11.2022 14:24

Чернівецька ОВА закупила 12 шкільних автобусів. Їх придбали за рахунок залишків освітньої субвенції (20 949 600 грн) у співфінансуванні з місцевими бюджетами (7 970 000 грн).

Це дасть змогу частково розв'язати питання підвезення дітей до закладів освіти Великокучурівської, Клішковецької, Красноїльської, Сокирянської, Вижницької, Мамаївської, Новоселицької, Брусницької, Кельменецької, Лівинецької, Тарашанської територіальних громад.

Ключі від автобусів головам ТГ вручив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

«Автобуси укомплектовані усім необхідним, кожен із них може вмістити 31 людину. Це суттєва допомога для освітян, адже з початку повномасштабного вторгнення Буковина передала на потреби ЗСУ 111 таких автобусів. Транспорт просторий та зручний. Впевнений, що на ньому школярі безпечно та комфортно добиратимуться до навчальних закладів», – зазначив Руслан Запаранюк.

Крім того, у 12 нових автобусах до 24 опорних шкіл вказаних вище громад поїхали 120 хромбуків (по 5 на кожен заклад). Їх Буковина отримала в межах співпраці Міністерства освіти і науки України, компанії Google та Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) UNESCO.

Джерело: https://bukoda.gov.ua/news/chernivecka-ova-zakupila-12-shkilnih-avtobusiv