Привітання начальника районної військової адміністрації Олега Мельничука з днем працівників культури та майстри народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 10:19

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження та формування духовності, почуття національної гідності та патріотизму.

Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності й творчої думки неможливі зміни на краще. Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом в цей нелегкий для країни час ви стали осередками тепла і гуманізму, волонтерства та єдності українського народу.

Бажаю щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Хай щастить вам у творчості й особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!

Чистого мирного неба в незалежній, вільній, Україні!

начальник районної

військової адміністрації Олег МЕЛЬНИЧУК