Звернення заступниці начальника районної військової адміністрації Лариси Селезньової до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2022 13:07

Щороку, 3 грудня Україна разом із світовою спільнотою вшановує людей з інвалідністю.
   Міжнародний день людей з  інвалідністю не є святом, він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, до посилення захисту їхніх прав та достатку. Цей день також є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства - людей з інвалідністю .
  У наші дні стала реальністю інвалідність внаслідок війни. Перемоги даються важко і не всі фізичні рани загоюються.
  Сьогодні є привід задуматися над проблемами, які щоденно вирішують люди з інвалідністю, оточити їх увагою та турботою.
   Бажаю всім витримки, оптимізму, здоров'я та перемоги! Хай втілюються в життя ваші плани та задуми!
З повагою,
заступниця начальника районної військової адміністрації Лариса СЕЛЕЗНЬОВА