Привітання заступниці начальника районної військової адміністрації Лариси Селезньової з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 08:58

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави!

Сьогодні, вперше в умовах повномасштабної російської агресії, ми відзначаємо важливе державне свято - День Збройних Сил України, нашої національної гордості.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже понад дев’ять місяців в умовах жорстокої, кровопролитної війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Наші воїни є прикладом самовідданості та віри в рідну державу.

Війна спустошує країну, але об’єднує народ. Такого об’єднання українців в захисті своєї території, своєї України ворог не очікував. В цьому і є наша сила.

На жаль війна не буває без жертв. Серед жителів Дністровського району є й ті, хто віддав своє життя за мир на рідній землі. Пам'ять про них житиме вічно у наших серцях. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким наших загиблих Героїв і низько схиляю голову перед їх родинами. А також дякую матерям, що виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Доземний уклін вам, та людська шана.

Сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність за захист територіальної цілісності та національних інтересів країни.

Бажаю вам та вашим родинам переможного мирного неба, злагоди та родинного затишку. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!

Слава Україні!

Героям Слава!