Привітання заступниці начальника районної військової адміністрації Лариси Селезньової з Днем місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2022 09:07

Шановні голови і депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Дністровського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань.

Воєнний стан, введений із перших годин широкомасштабної війни, змінив звичну роботу місцевого самоврядування. Додаткові функції, які випали на долю місцевої влади стосуються напливу внутрішньо переміщених осіб. Ви успішно справились із цим викликом – організували реєстрацію відповідного статусу, видачу довідок, налагодили процес розміщення людей, які покинули свої домівки.

Всіма територіальними громадами району налагоджено механізм економічної підтримки Збройних Сил України, доставку необхідного нашим мужнім воїнам, надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Окремими територіальними громадами здійснено успішну релокацію частини бізнесу із зони бойових дій у наш район.

Нехай цей урочистий день додасть усім сили і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному переможному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і достатку українського народу.

Висловлюю щиру подяку органам місцевого самоврядування району за продуктивну співпрацю та бажаю нових здобутків у нелегкій та відповідальній роботі на благо нашого району!

Наснаги, сил, міцного здоров’я, віри у перемогу та нових ідей на благо громад району і усієї держави!

З повагою,

заступниця начальника районної