Дата: 09.12.2022 10:35

З будь - якою проблемою можна впоратися, якщо підійти до її вирішення спільно. Якою б непростою не була ситуація, вчасно простягнута рука допомоги допомагає встати на ноги і, можливо, одного разу підставити плече підтримки іншому, хто опинився у важкому життєвому положенні.

Завдяки проєкту «Забезпечення генераторами та іншим обладнанням Територіальних центрів соціального обслуговування та інтернатні заклади, де знаходяться вразливі групи населення», який реалізує ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» - керівник Валентина ДОБРИНІНА, за фінансової підтримки японських благодійників у співпраці з обласною військовою адміністрацією в особі першої заступниці начальника військової адміністрації Альони АТАМАНЮК, в комунальні установи Кельменецький та Сокирянський територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кельменецької селищної ради та Сокирянської міської ради, Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та надання соціальних послуг Мамалигівської сільської ради, Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат, доставлено генератори .

Благодійність є однією з моральних чеснот ще з давніх-давен.

Дякуємо небайдужим за допомогу!