Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 13.12.2022 14:19

Сьогодні, 13 грудня 2022 року під керівництвом заступниці начальника районної військової адміністрації Лариси СЕЛЕЗНЬОВОЇ, за участі заступника начальника районної військової адміністрації Віталія ПОПОВА проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До участі у засіданні долучилися члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники окремих відомств, установ району.

Про стан епідемічної ситуації з гострих респіраторних інфекцій на території району доповіла завідувач Дністровської районної філії ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Людмила БЕШЛЕЙ.

За результатами обговорення комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дністровської районної державної адміністрації затвердила «Комплексний план організаційних, профілактичних та протиепідеміологічних заходів, спрямованих на попередження, локалізацію та ліквідацію масових захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в епідемічний сезон 2022-2023 років з урахуванням пандемії COVID-19», внесла зміни до переліку пунктів обігріву Дністровського району, затвердила План роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2023 рік.