Руслан Запаранюк зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою

Дата: 14.12.2022 10:22

Канада не може не допомагати Україні, адже ми чітко розуміємо, що росія – це ворог та загроза для всього світу.

Це під час зустрічі з начальником Чернівецької ОВА Русланом Запаранюком сказала Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Larisa Galadza - Лариса Ґаладза. Вони обговорили вектори співпраці/розвитку задля ефективної допомоги Україні в боротьбі з росією.

«Я дуже вдячний за те, що Канада всіляко підтримує та допомагає Україні протистояти ворогу. Для нас важливо, аби цивілізований світ чітко розумів, що росія – це країна-терорист, яку необхідно якнайшвидше зупинити», – зазначив Руслан Запаранюк.

Також на зустрічі був присутній перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.

Зокрема, мова йшла про допомогу ВПО, які постраждали внаслідок агресії рф, потреби країни й регіону та співпрацю області з міжнародними організаціями.

«Ми працюємо, аби підтримати вашу країну та український народ у цій боротьбі. Канада докладе всіх зусиль, аби Україна здобула перемогу», – сказала Лариса Ґаладза.