Привітання заступниці начальника районної військової адміністрації Лариси Селезньової з Днем працівників суду України

Дата: 15.12.2022 09:19

Шановні судді та працівники суду району!

З нагоди свята прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників суду! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас — суддів та працівників судових органів — високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а найголовніше – поваги і любові до людей.
24 лютого багато чого змінилося в Україні, і судова система не стала винятком. В умовах воєнного стану робота судів не припинена, ви забезпечуюте конституційне право людини на судовий захист.
Велика повага та вдячність суддям у відставці, які протягом усього життя були відданими праву та закону, відповідальними за долі людей, з честю і гідністю несли таку важку ношу як право і обов'язок здійснювати правосуддя.
Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – перемоги у війні та утвердження верховенства права в нашій державі!
Хай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро та любов.
Прийміть побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, миру та злагоди. Наснаги вам, невичерпної енергії, мудрих рішень і віри у наше щасливе майбутнє!

З повагою,
заступниця начальника районної