Руслан Запаранюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 20.12.2022 19:12

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його очолив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Комісія, зокрема, затвердила перелік об’єктів життєзабезпечення Чернівецької області в період обмеження електропостачання. За потреби цей список можуть змінювати.

«Маємо подбати про те, аби такі об’єкти повноцінно функціонували та були постійно заживлені до мережі», – наголосив Руслан Запаранюк.

Також під час засідання обговорили питання перепідключення субспоживачів на інші мережі. Йдеться про будинки, які знаходяться на одній лінії з об’єктами критичної інфраструктури області.