На Буковині збирають україномовні видання для дітей, які за кордоном: куди приносити

Дата: 16.12.2022 15:41

Подаруй малечі книгу. На Буковині збирають україномовні видання для дітей, які через війну перебувають за кордоном.

Благодійну акцію ініціював Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації. Її проведуть до циклу різдвяно-новорічних свят, аби кожна дитина відчувала тепло, любов, опіку та отримала приємні сюрпризи.

Книги збирають в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (м. Чернівці, вул. І. Франка, 20, актова зала) до 29 грудня 2022 року.

Долучайтеся! Разом подаруємо частинку рідної душі нашим дітям, які перебувають в інших країнах.