Фонд держмайна підготував перші приватизаційні аукціони 2023 року

Дата: 22.12.2022 10:56

Фонд державного майна України продовжить малу приватизацію в 2023 році. На Prozorro.Продажі вже опубліковані перші 7 оголошень про приватизаційні аукціони, які відбудуться в січні наступного року.

До приватизації вже готові будівля лабораторіїадміністративне приміщенняприміщення ветеринарної лабораторії з прибудовамифундамент нежитлової будівлі.

Стартові ціни дозволяють кожному українцю придбати державне майно, щоб відкрити власну справу.

Нагадаємо, з моменту відновлення малої приватизації у вересні Фонд держмайна провів понад 170 онлайн-аукціонів. В них взяли участь понад 800 учасників, а до державного бюджету перераховані 1,147 млрд. Окрім того, до кінця 2022 року ще мають відбутися 28 приватизаційних аукціонів.