Як швидко знайти найближчий «Пункт незламності»?

Дата: 23.12.2022 12:10

Наразі в населених пунктах по всій Україні розгорнуто «Пункти незламності» трьох категорій:

1. Організовані місцевою владою та ДСНС. У цих пунктах є генератор, тепло, інтернет, чай/кава, аптечка.
  2. Організовані відповідальним бізнесом. Тут українці можуть безкоштовно підзарядити ґаджети. Їх вже відкрили у відділеннях ROZETKИ, «Нової пошти» тощо.
  3. Магазини, аптеки, АЗС і відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії. Однак ці установи не надають послуг із підзарядки ґаджетів.

Мапа з усіма точками доступна за посиланням

Крім того, можна скористатися спеціальним чат-ботом у Telegram. Для цього відкрийте його та введіть свою адресу. Сервіс відразу покаже найближчі «Пункти незламності». З його допомогою ви дізнаєтеся графіки їх роботи та про послуги, які там доступні.

Важливо. Адреси «Пунктів незламності» у населених пунктах поблизу лінії бойових дій не розголошуються з міркувань безпеки. Йдеться про Донецьку, Запорізьку, Харківську та Херсонську області. Дізнатися їх можна в органах місцевого самоврядування, обласних і районних військових адміністраціях.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України