Проведено засідання комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території району

Дата: 27.12.2022 14:03

27 грудня 2022 року під керівництвом заступника районної військової адміністрації Віталія ПОПОВА проведено засідання комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території району.

Голова районної організації «ВОІ» союз «ОІУ», заступник голови комітету Антоніна АДАЩУК зауважила про важливість доступності до громадських та житлових будівель особам, які відчувають труднощі при самостійному пересуванні.

Комісія розглянула питання щодо фізичної доступності адміністративних будівель та споруд, в яких фактично розташовуються районна військова адміністрація та органи місцевого самоврядування та можливості їх облаштування відповідно до державних будівельних норм.

До роботи комітету в телефонному режимі долучився голова Хотинської організації інвалідів ПЕЛЕПЕЦЬКИЙ Сергій.