Дата: 04.01.2023 16:48

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк представив громаді нового голову Дністровської районної державної адміністрації Віталія Якубенка.

✍️ Відповідне розпорядження №337/2022-рп про його призначення на посаду Президент підписав 30 грудня 2022 року.

💬«Щиро вітаю з призначенням. Бажаю вдало та ефективно попрацювати на користь Дністровського району та всієї Буковини», – зазначив Руслан Запаранюк.

❗️Перед новим очільником РДА стоїть низка важливих завдань, зокрема, допомога вимушеним переселенцям, сприяння релокованому бізнесу, розвиток індустріальних парків, чітка взаємодія з правоохоронними органами та прикордонниками району тощо.

Віталій Якубенко народився в 1979 році в селі Перківці, що на Кельменеччині. Має повну вищу освіту, закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю – «Фінанси і кредит» та вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» за спеціальністю – «Правознавство».

З 2018 року був директором ТОВ «Аеро Ресторантс», м. Бориспіль Київської області, раніше працював у фінансовій сфері м. Київ.