Начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО із робочим візитом відвідав Хотинську територіальну громаду.

Дата: 14.01.2023 16:51

Начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО 13 січня 2023 року із робочим візитом відвідав Хотинську територіальну громаду.

Реалізація перспективних планів, проєктів щодо соціально-економічного розвитку, благоустрою, покращення рівня життя та надання якісних послуг жителям Дністровського району в галузях охорони здоров'я, освіти, соціального захисту можлива тільки завдяки тісній співпраці районної влади та очільників територіальних громад.

Під час перебування на теренах Хотинщини Віталій ЯКУБЕНКО ознайомився із організацією та умовами роботи віддалених робочих місць управління соціального захисту населення та архівного відділу Дністровської районної військової адміністрації, що знаходяться в місті Хотин.

Усі проблемні питання, порушені під час зустрічі, будуть додатково вивчені для досягнення позитивного результату їх вирішення.

Працюємо далі! Бо лише спільними зусиллями всіх гілок влади можна досягти успіху!