Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО провів робочу зустріч із керівництвом Кельменецької селищної ради

Дата: 18.01.2023 15:11

18 січня 2023 року начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО провів робочу зустріч із керівництвом Кельменецької селищної ради.

👉 Обговорено питання:

✅щодо організації соціального захисту внутрішньо переміщених осіб , які проживають на території громади;

✅визначення та облаштування резервних місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб;

✅роботи над інвестиційними програмами (проєктами), які сприятимуть покращенню інвестиційного клімату та сприятимуть залученню інвестицій з різних джерел фінансування.

🇺🇦 Спільно з головою Кельменецької селищної ради Богданом ОЛІЙНИКОМ напрацьовано шляхи вирішення обговорених питань.