Вітання начальника  районної військової  адміністрації  Віталія ЯКУБЕНКА з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2023 08:00

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!
         22 січня 1919 року в Києві проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної  Республіки, який став продовженням боротьби українського народу за незалежність та створення власної держави.

Це свято нагадує нам , що Україна не розділена на Східну і Західну, а що у нас – єдина держава і ми - єдиний народ.

22 січня є не лише святом об’єднання, цей день назавжди увійде в історію України як «Криваве Водохреща», адже саме в цей день 2014 року відбулись перші криваві сутички на вулиці Грушевського.  Саме  цей день почав кривавий відлік українців, що віддають своє життя  за  єдину, незалежну Україну, який не припинено і досі.

Ми і досі щодня і щохвилини виборюємо нашу незалежність і свободу. І нам доводиться платити високу ціну, яка вимірюється людськими життями - і військових, і цивільних українців. Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками , перед дітьми, які втратили батьків. Світла і незабутня пам'ять всім полеглим!

Низький уклін всім, хто у скрутні для нашої країни часи став на захист української держави.  Бажаю усім  міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вертаємо своє. Соборність – мета перемоги!

З повагою,

начальник  районної

військової  адміністрації                                                         Віталій ЯКУБЕНКО