У Хотині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.

Дата: 23.01.2023 14:58

🇺🇦У Хотині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.

Вони розпочалися з покладання квітів до пам’ятника великому полководцю та звитяжцю Гетьману Петру Конашевичу-Сагайдачному.

💬 Сьогодні ворог знову зазіхає на нашу соборність, проте ми не дозволимо нікому її відібрати. Наші воїни мужню б’ються та протистоять російському загарбнику. Україна буде єдиною та цілісною, ми обов’язково переможемо! ✊

Також тут були присутні Віцепрем'єр-міністерка — Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш, начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій, представники місцевого самоврядування, громадськості тощо.

💬 «Соборність є метою нашої перемоги. Вже не вперше ворог намагається знищити українців, як націю. Слава всім, хто бореться. Слава кожному воїну, хто захищає нашу країну. Слава всім, хто мужньо тримає свій фронт», – зазначила Ірина Верещук.

🕊 Щиро вітаємо із цим світлим святом. Не дамо нікому відібрати нашу соборність. Від Заходу до Сходу, від Півдня до Півночі Україна – єдина! 💙💛